Про компанію       Новини       Оплата та доставка       КонтактиВхід    Реєстрація
  

Ампліфікація

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
GenPak®PCRCore (0,5 ml)
Набір сухих готових реакційних сумішей призначений для проведення 100 ПЛР ампліфікації ДНК в об’ємі 20 мкл. Ліофілізовані  мастермікси містять всі необхідні компоненти для проведення окремої реакції, включаючи інгібувану для «гарячого старту» Taq ДНК полімеразу, dNTPs і барвник для електрофо..
GenPak®PCRCore (12х8)
Набір сухих готових реакційних сумішей призначений для проведення  96 ПЛР ампліфікації ДНК в об’ємі  20 мкл. Ліофілізовані  мастермікси містять всі необхідні компоненти для проведення окремої реакції, включаючи інгібувану для «гарячого старту» Taq ДНК полімеразу, dNTPs і барвник дл..
GenPak®Real-TimePCRCore
Набір сухих безбарвних реакційних сумішей призначений для проведення 96 ПЛР ампліфікації ДНК в об’ємі  20 мкл. Ліофілізовані  мастермікси містять всі необхідні компоненти для проведення окремої реакції. Мастермікси можуть бути використані для проведення Real-Time PCR (qPCR)  з інте..
Набір для зворотньої транскріпції GenePak  RT Core
Готові сухі мастермікси, призначені для проведення 100 реакцій зворотної транскрипції в об’ємі 10 мкл. Готові мастермікси містять всі необхідні компоненти для проведення окремої реакції.  ..
Суміш трифосфатів
..
© «НЕОГЕН» 2008-2015
Усі права захищено
   
Наші контакти
(044) 332-90-49
  lab.neogene@ukr.net
  lab.neogene