Про компанію       Новини       Оплата та доставка       КонтактиВхід    Реєстрація
  

Детекція

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
TBE буфер
Застосовується для приготування агарозних і поліакриламідних гелів і проведення електрофорезу нуклеїнових кислот в них. Рекомендується для розділення РНК- і ДНК-фрагментів або нуклеотидних пар ..
Агароза cтандартна високої очистки для молекулярної біології,  AGAROSE RA ™
Агароза AGAROSE RA™ - гелеутворююча агароза, стандартна за властивостями плавлення. Підходить для стандартних операцій при аналітичній та препаративній оцінці нуклеїнових кислот,. AGAROSE RA™ має низький вміст електроендоосмосу для більш коротких електрофоретичних прогонів без шкоди яко..
Агароза високого ступеня поділу (до 2 н.п.)  для молекулярної біології, AGAROSE SFR™
Агароза високого ступеня поділу для молекулярної біології. Дискретність поділу ДНК - смуг становить 2 bp в діапазоні 200-1000 пар нуклеотидів. Підходить для аналізу AFLP, STR і тетрануклеотидних повторів. Низька температура плавлення агарози SFR ™ робить її відмінним середовищем для аналітичного ..
Агароза легкоплавка високого ступеня поділу для блотингу, AGAROSE 3:1 HRB™
Високий ступінь поділу фрагментів нуклеїнових кислот малого розміру і продуктів ПЛР. Ідеально підходить для методик блотингу. AGAROSE 3:1 HRB™ унікальна суміш агарози розроблена для забезпечення високого ступеню поділу фрагментів нуклеїнових кислот малого розміру і продуктів ПЛР. Спеціально створ..
Агароза легкоплавка для гено-інженерних маніпуляцій в молекулярної біології, AGAROSE II™
Легкоплавка агароза, ідеально підходить для генно-інженерних маніпуляцій, зокрема для реакцій рестрикції та легування. AGAROSE II™ – легкоплавка агароза, розчин якої переходить у прозору рідину вже при температурі 62-68 ◦C і не відбувається застигання в гель протягом декількох годин при 37 ◦С. Ці..
Агароза легкоплавка, TopVision™ Low  Melting Point Agarose
 Використовується для елюції фрагментів нуклеїнових кислот з агарозного гелю або генно-інженерні маніпуляції безпосередньо в гелі. Може використовуватися при концентрації 0.7-2% у всіх типових буферах. Підходить для генно-інженерних маніпуляцій, зокрема для реакцій рестрикції і легування. ..
Барвник Етідіум бромід
Розчин - 10 мг/мл Об'єм  - 1/ 5 /10 мл ..
Днк-маркери
Маркери молекулярної маси ..
Набір для електрофорезу ELА-100
Набір для електрофорезу ELА-100 призначений для проведення горизонтального електрофорезу фрагментів нуклеїнових кислот розміром від 200 п.н. до 22 000 п.н. в агарозному гелі. Розрахований в середньому на 200 стандартних зразків.  Комплектація набору: ТВЕ 10х (буфер для електрофорезу - 10..
Набір для електрофорезу ELА-50
Набір для електрофорезу ELА-50 призначений для проведення горизонтального електрофорезу фрагментів нуклеїнових кислот розміром від 200 п.н. до 22 000 п.н. в агарозному гелі. Розрахований в середньому на 100 стандартних зразків.  Комплектація набору: ТВЕ 10х (буфер для електрофорезу - 50 ..
© «НЕОГЕН» 2008-2015
Усі права захищено
   
Наші контакти
(044) 332-90-49
  lab.neogene@ukr.net
  lab.neogene