Про компанію       Новини       Оплата та доставка       КонтактиВхід    Реєстрація
  

Neogene

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
 Мініцентрифуга вортекс МЦ-2400-В
Міні центрифуга вортекс МЦ-2400-В розроблена для генно-інженерних досліджень, зокрема для використання в технології полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Може використовуватися в мікробіологічних, біохімічних, клінічних лабораторіях, лабораторіях по визначенню/ ідентифікації ГМО та промислових б..
Блок живлення SPN300-03C
   Джерело постійного струму SPN300-03C  призначений для живлення пристроїв, які споживають постійний струм потужністю до 90Вт при напрузі від 0 до 300 В, зокрема, для проведення електрофорезу нуклеїнових кислот і білків в агарозних і акриламідних гелях. Можливе одночасне підключен..
Вакуумний відсмоктувач
• Вакуумний відсмоктувач ВВ-1 призначений для видалення залишків рідини із стінок пробірок типу "Епендорф", при очищенні ДНК (РНК) і для інших технологій переосадження макромолекул. • Прилад також може бути використаний для рутинних операцій відмивання клітин від навколишнього середовища і ..
Камера для горизонтального електрофорезу АЕ-108
Камера для горизонтального електрофорезу АЕ-108 призначена для швидкого розподілу в агарозному гелі від 18 до 108 зразків нуклеїнових кислот (ДНК / РНК). У комплект камери входить універсальна гелева рамка для заливки гелів розміром до 15х15 мм (можлива заливка гелів менших розмірів в залежно..
Міні-ротатор РВ-12
Міні-ротатор РВ-12 здійснює вертикальне обертання платформи із закріпленими в ній пробірками на 360 градусів. • Міні-ротатор допомагає з високим рівнем якості здійснювати процеси екстракції нуклеїнових кислот з різних біологічних об'єктів. • Рекомендується застосовувати для виділення гено..
Міні-ротатор РВ-24
Міні-ротатор РВ-24 здійснює вертикальне обертання платформи із закріпленими в ній пробірками на 360 градусів. • Міні-ротатор допомагає з високим рівнем якості здійснювати процеси екстракції нуклеїнових кислот з різних біологічних об'єктів. • Рекомендується застосовувати для виділення гено..
Мініцентрифуга вортекс МЦ-3500-В
Міні центрифуга вортекс МЦ-3500-В застосовується для генно-інженерних досліджень, зокрема для використання в технології полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Може використовуватися в мікробіологічних, біохімічних, клінічних лабораторіях, лабораторіях по визначенню / ідентифікації ГМО та промисло..
Магнітна мішалка з електропідігрівом MS7
Магнітна мішалка MS7 призначена для перемішування і підігріву розчинів, які не взаємодіють зі склом в лабораторіях різного профілю. Принцип роботи мішалки базується на передачі руху магніту, закріпленого на осі електродвигуна, до мішаючого стержня за допомогою магнітного поля. Розчин перемішу..
Магнітний штатив NeoMag-12
- Штатив суцільнометалевий - Порошкове напилення створює покриття, стійке до усіх агресивних середовищ - Термін придатності 20-25 років - Оригінальна розробка ЛПБ «НЕОГЕН» - Гарантія від виробника - 1 рік Простота методу, низька вартість обладнання і набору реагентів для магні..
Насадка для стріпів на мініцентрифугу вортекс МЦ-2400-В
Насадка для стріпів на мініцентрифугу вортекс МЦ-2400-В - змінна насадка для двох стріпів ..
Термостат TТ-12
Термостат TТ-12 призначений для підтримки постійної температури зразків в мікропробірках, які розміщуються в лунках алюмінієвого блоку. •  Лунки мають профіль термостатичної пробірки. • Прилад спеціально розроблений для тривалої інкубації при різних температурних режим..
Термостат TТ-48
• Термостат TТ-48 призначений для підтримки постійної температури зразків в мікропробірках, які розміщуються в лунках алюмінієвого блоку. •  Лунки мають профіль термостатичної пробірки. • Прилад спеціально розроблений для тривалої інкубації при різних температурни..
УФ-бокс стерильний для ПЛР UVB
УФ-бокс стерильний для ПЛР UVB  призначений для чистих робіт при проведенні ПЛР та запобігання контамінації продуктами ПЛР, які можуть спричинити отримання псевдо-позитивних результатів при проведенні аналізу.   Прилад призначений для застосування в області молекулярно-біологічн..
Шейкер орбітальний S-10
Шейкер орбітальний S-10 призначений для ефективного перемішування рідин в різних ємностях і використовується в різних лабораторіях:    - Біологічних і мікробіологічних – для вирощування мікроорганізмів і екстракції біологічних активних речовин;    - Імунології і біохім..
© «НЕОГЕН» 2008-2015
Усі права захищено
   
Наші контакти
(044) 332-90-49
  lab.neogene@ukr.net
  lab.neogene