Про компанію       Новини       Оплата та доставка       КонтактиВхід    Реєстрація
  
GenPak®Real-TimePCRCore

GenPak®Real-TimePCRCore

Код товару: U 1011
Наявність: На складі
Опис Інструкція Специфікація Відгуки (0)

Набір сухих безбарвних реакційних сумішей призначений для проведення 96 ПЛР ампліфікації ДНК в об’ємі  20 мкл. Ліофілізовані  мастермікси містять всі необхідні компоненти для проведення окремої реакції. Мастермікси можуть бути використані для проведення Real-Time PCR (qPCR)  з інтеркаляторами або TaqMan пробами.

Призначення набору
 
Набір реагентів GenPak® PCR Core призначений для PCR ампліфікації ДНК в режимі реального часу (Real Time PCR) і розрахований на проведення 96 реакцій в обсязі 20 мкл реакційної суміші. Набір реагентів може бути використаний в науково-дослідної лабораторії з молекулярної біології, ДНК-діагностики та ін. В якості флуоресцентних барвників можуть бути використані інтеркалятор ДНК (SYBR Green, Eva Green, LC Green) а також зонди (probes) TaqMan і ін.
 
Набір реагентів GenPak® qPCR Core є ліофілізовані сухі суміші, готові для ампліфікації ДНК. Кожна пробірка з готовою сумішшю містить інгібовану для "гарячого старту" Taq ДНК полімеразу, дезоксинуклеозидтрифосфати і хлорид магнія з кінцевими концентраціями, відповідно, 1u, 200 мкМ і 2,5 mM, а також оптимізовану буферну систему для проведення однієї стандартної PCR.
 
Характеристика набору:
 
                   1. MasterMix (Мастермікс, пробірки з безбарвним ліофілізо-ванним сухим вмістом) - 12 стрипів по 8 пробірок,
                   2. PCR diluent (ПЛР розчинник), 1 пробірка, 1,0 мл,
 
Протокол проведення PCR.
 
1. Перед проведенням реакції вийняти з холодильника потрібну кількість пробірок Мастермікс.
 
2. Промаркувати відповідним чином необхідну кількість пробірок Мастермікс: (+), (-) контролі і досліджувані проби.
 
3. Додати в усі пробірки по 5 мкл суміші праймерів і міченого зонда або інтеркалюючого флуоресцентного барвника. Рекомендована кінцева концентрація праймерів і зондів - 0.1-0.5 мкМ.
 
4. Додати в усі пробірки, включаючи і контролі, по 10 мкл ПЛР раство-телеглядачам. Спеціально розчиняти вміст пробірки не обов'язково.
 
5. Додати до відповідних пробірки Мастермікс по 5 мкл (20-200 нг) досліджуваної ДНК, (-) контролю і (+) контролю. Як (-) контролю слід використовувати Бидистиллят. воду або той розчинник, в якому розчинена досліджувана ДНК. Сумарний обсяг додаються компонентів - 20 мкл. Увага! Для запобігання контамінації при роботі з досліджуваних і контрольними зразками рекоменду- ється використовувати спеціальні наконечники з анти- аерозольними фільтрами.
 
6. Перенести пробірки в термоциклер і запустити відповідну про- граму ампліфікації. При виборі програми ампліфікації рекомен-дується використовувати температуру відпалу на 2-3 ° С нижче оптимізований-ної для даної пари праймерів на стандартному PCR буфері без денату-рирующих агентів (гліцерину, ДМСО, формамід і т.д.) Умови зберігання набору. Всі компоненти набору реагентів GenPak® qPCR Core можна транспортувати при температурі навколишнього середовища, від мінус 20 до 30 оС. Гарантійний термін зберігання набору при температурі 2-8 ° С протягом 1 року з дня виготовлення. Для отримання відтворюваних результатів необхідно суворе дотримання обсягів додаються компонентів.
 
Умови зберігання набору.
 
               Всі компоненти набору реагентів GenPak® PCR Core можна транспортувати при температурі навколишнього середовища, від мінус 20 до 30 оС.
 
               Гарантійний термін зберігання набору при температурі 2-8 °С протягом 1 року з дня виготовлення.
 
               Для отримання відтворюваних результатів необхідно суворе дотримання обсягів додаються компонентів
 
Майстермікси
Кількість проб 96 шт
Формат пробірок 12 стріпів по 8 пробірок, об'ємом 0,2 мл
Об'єм реакційного розчину 20 мкл
PCR-розчиник 1 мл
Детекція real-time
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:

© «НЕОГЕН» 2008-2015
Усі права захищено
   
Наші контакти
(044) 332-90-49
  lab.neogene@ukr.net
  lab.neogene