Про компанію       Новини       Оплата та доставка       КонтактиВхід    Реєстрація
  
GenPak®PCRCore (12х8)

GenPak®PCRCore (12х8)

Код товару: U 1010-08
Наявність: На складі
Опис Інструкція Специфікація Відгуки (0)

Набір сухих готових реакційних сумішей призначений для проведення  96 ПЛР ампліфікації ДНК в об’ємі  20 мкл. Ліофілізовані  мастермікси містять всі необхідні компоненти для проведення окремої реакції, включаючи інгібувану для «гарячого старту» Taq ДНК полімеразу, dNTPs і барвник для електрофорезу. РСR мастермікси різняться надстабільністю за умови зберігання при кімнатній температурі.

Призначення набору
Набір реагентів GenPak® PCR Core призначений для PCR ампліфікації ДНК і розрахований на проведення 100 реакцій в обсязі 20 мкл реакційної суміші. Набір реагентів може бути використаний в науково-дослідної лабораторії з молекулярної біології, ДНК-діагностики та ін.
 
Набір реагентів GenPak® PCR Core є ліофілізовані сухі суміші, готові для ампліфікації ДНК. Кожна пробірка з готовою сумішшю містить інгібовану для "гарячого старту" Taq ДНК полімерази, дезоксинуклеозидтрифосфати і хлорид магнію з кінцевими концентраціями, відповідно, 1u, 200 мкМ і 2,5 mM, а також оптимізовану буферну систему для проведення однієї стандартної PCR.
 
Характеристика набору:
 
              1. MasterMix (Майстер Мікс, стріпи  з ліофілізованим сухим вмістом) - 96 пробірок,
              2. PCR diluent (ПЛР розчинник), 1 пробірка, 1,0 мл,
              3. PCR Oil (ПЛР Масло), 1 пробірка, 2,0 мл.
 
Протокол проведення PCR.
 
1. Перед проведенням реакції вийняти з холодильника потрібну кількість пробірок Мастермікс. 
 
2. Промаркувати відповідним чином необхідну кількість пробірок Мастермікс: (+), (-) контролі і досліджувані проби.
 
3. Додати в усі пробірки по 5 мкл суміші праймерів. Рекомендована кінцева концентрація праймерів 0.1-0.5 мкМ.
 
4. Додати в усі пробірки, включаючи і контролі, по 10 мкл ПЛР розчинника. Спеціально розчиняти вміст пробірки не обов'язково.
 
5. Додати до відповідних пробірки Мастермікс по 5 мкл (20-200 нг) досліджуваної ДНК, (-) контролю і (+) контролю. Як (-) контролю слід використовувати Бідистилятну воду або той розчинник, в якому розчинена досліджувана ДНК. Сумарний обсяг доданих компонентів - 20 мкл. Додати в усі пробірки по 1 краплі (не менше 20 мкл) Масла. Увага! Для запобігання контамінації при роботі з досліджуваними і контрольними зразками рекомендується використовувати спеціальні наконечники з анти-аерозольними фільтрами.
 
6. Перенести пробірки в термоблок програмованого термостата і запустити відповідну програму ампліфікації. При виборі програми ампліфікації рекомендується використовувати температуру відпалу на 2-3 ° С нижче оптимізованої для даної пари праймерів на стандартному PCR буфері без денатуруючих агентів (гліцерину, ДМСО, формамід і т.д.)
 
7. Після закінчення ампліфікації все пробірки перенести в кімнату для проведення електрофорезу (детекції) ДНК. 5-10 мкл ПЛР продукту використовувати для аналізу гель-електрофорезом без додаткового розведення фарбою для нанесення. Умови зберігання набору. Всі компоненти набору реагентів GenPak® PCR Core можна транспортувати при температурі навколишнього середовища, від мінус 20 до 30 оС. Гарантійний термін зберігання набору при температурі 2-8 °С протягом 1 року з дня виготовлення. Для отримання відтворюваних результатів необхідно суворе дотримання обсягів додаються компонентів.
 
Умови зберігання набору.
 
               Всі компоненти набору реагентів GenPak® PCR Core можна транспортувати при температурі навколишнього середовища, від мінус 20 до 30 °С.
 
               Гарантійний термін зберігання набору при температурі 2-8 ° С протягом 1 року з дня виготовлення.
 
               Для отримання відтворюваних результатів необхідно суворе дотримання обсягів додавання компонентів.
Майстермікси
Кількість проб 96 шт
Формат пробірок 12 стріпів по 8 пробірок, об'ємом 0,2 мл
Об'єм реакційного розчину 20 мкл
PCR-розчиник 1,0 мл
PCR-масло 2,0 мл
Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:

© «НЕОГЕН» 2008-2015
Усі права захищено
   
Наші контакти
(044) 332-90-49
  lab.neogene@ukr.net
  lab.neogene