Про компанію       Новини       Оплата та доставка       КонтактиВхід    Реєстрація
  
Набір реагентів  для швидкого виділення ДНК з  агарозних гелей NeoPrep Elution DNA

Набір реагентів для швидкого виділення ДНК з агарозних гелей NeoPrep Elution DNA

Код товару: NeoPrep Elution
Наявність: На складі
Опис Інструкція Специфікація Відгуки (1)

Набір реагентів NeoPrep  Elution DNA, розроблений фахівцями Лабораторії НЕОГЕН, призначений для швидкого елюції ДНК з агарозного гелю. NeoPrep Elution  DNA може використовуватися фахівцями з молекулярної генетики і ДНК-діагностики у науково-дослідних і клінічних лабораторіях. Набір також може використовуватись для швидкої очистки екстрактів ДНК, отриманими класичними чи іншими методами, для очищення ПЛР-продукту від надлишку праймерів, димерів праймерів та dNTP для зміни буферу

Тривалість елюції нуклеїнових кислот становить всього 20 хв, що значно полегшує працю і економить робочий час лаборанта.

Принцип дії NeoPrep Elution DNA заснований на використанні Solubilizing reagent., який призначений для солюбілізації агарозного гелю. У середовищі розчинів Solubilizing reagent і Buffer soln. (реагент відмивочний) відбувається сорбція ДНК на NeoSorb (W), потім згідно з протоколом виділення вона легко відмивається від залишок агарозного гелю та інших домішок відмивочним реагентом. Кінцевим етапом виділення ДНК є її десорбція з поверхні NeoSorb (W) в розчин ExtraDNA soln. (буфер для елюції ДНК). Отримана ДНК може бути використана за призначенням без додаткового очищення або іншої обробки. Втрати ДНК при елюції складають не більше 20%. . Набір найбільш ефективно працює при елюції ДНК розміром від 200 до 20000 н.п.

1.  ПРИЗНАЧЕННЯ

1.1. Набір реагентів NeoPrep Elution DNA  призначений для швидкої елюції ДНК з агарозних гелей. Набір також може використовуватись для швидкої очистки екстрактів ДНК, отриманими класичними чи іншими методами, для очищення ПЛР-продукту від надлишку праймерів, димерів праймерів та dNTP для зміни буферу.

1.2.  Набір реагентів  NeoPrep Elution DNA може використовуватись в науково-дослідних лабораторіях спеціалістами по молекулярній генетиці і ДНК-діагностиці.

1.3. Час виділення ДНК из 4-8 зрізів гелей  проб близько 20 хвилин. 

1.4. Набір розраховано  для елюції 50 зразків гелів об’ємом  100 мкл(100 мг).

 

2.  ПРИНЦИП  ДІЇ

Набір реагентів  NeoPrep Elution DNA в основі своєї дії використовує Solubilizing reagent. В присутності Solubilizing reagent агарозний гель солюбілізується, а  ДНК активно сорбується на NeoSorb (R) (сорбент), далі легко відмивається від супутніх домішок Buffer soln.. Отримана ДНК може бути використана в гено-інженерних реакціях або для прямого секвенування по Сенгеру.

 

3.  АНАЛІТИЧНІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ

3.1. Набір реагентів NeoPrep  Elution DNA забезпечує високу чистоту і якість ДНК - ОD 260/280 нм  1,6-2,0.

3.3. Втрати ДНК при елюції складають не більше 20%. Набір найбільш ефективно працює при елюції ДНК розміром від 200 до 20000 н.п.

 

4.  ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

4.1. Всі компоненти набору в наданих концентраціях є нетоксичними.

4.2. При роботі з набором реагентів слід використовувати  гумові рукавички, тому що в складі готового Lysing soln. міститься сильний хаотропний агент.

4.3. Для запобігання контамінації від одного зразка до іншого  рекомендуємо працювати із застосуванням наконечників для дозаторів зі спеціалізованими протиаерозольними  фільтрами.

 

5.  СКЛАД НАБОРУ

    Solubilizing reag. (Cолюбілізуючий реагент) – 1х40 мл.

Buffer soln. ( Cольовий буфер) – 2x50 мл.

NeoSorb (W) (Суспензія магніточутливого сорбенту) – 1x1,5 мл.

ЕxtraDNA soln. (буфер для елюції ДНК) – 1х5 мл.

 

6.  МАТЕРІАЛИ І ОБЛАДНАННЯ

6.1. Термостат твердотілий зразка ТТ-48(ТТ-12) для мікропробірок, що підтримує температуру 65 °С.

6.2.  Мікроцентрифуга, що має швидкість до 10000 g

6.3.  Міні-ротатор зразка РВ-24(РВ-12).

6.4.  Центрифуга-вортекс МС-3500(МС2400).

6.5.  Дозатори автоматичні ( від 10 мкл до 1 мл).

6.6.  Відсмоктувач вакуумний зразка ВВ-1.

6.7  Пробірки і наконечники для дозаторів, також з протиаерозольними фільтрами.

6.8.  Рукавички гумові.

 

7.  ПРОТОКОЛ  ВИДІЛЕННЯ  ДНК

7.1. Помістити зріз агарозного гелю об’ємом до 100-150 мг (не більше 150 мг!) у пробірку 1,5 мл і додати  800 мкл  Solubilizing reag.

 7.2. Термостатувати пробірку з сумішшю 3-5 хв. при температурі 65 °С. При цьому зріз гелю ДНК повинен повністю розчинитися в Solubilizing reag.  !!!

7.3. При кімнатній температурі в  пробірку додати 20-30 мкл суспензії сорбенту NeoSorb (W). . Попередньо сорбент ретельно перемішати на вортексі!!!

7.4. Перемішати пробірку на ротаторі або вручну на протязі 5-7 хв. Постійне перемішування на ротаторі сприяє максимальній сорбції ДНК на NeoSorb (W).

7.5 Центрифугувати пробірку з сумішшю 10 сек  при 5000 g., обережно видалити супернатант  не зачіпаючи осаду, за допомогою вакуумного відсмоктувача.

7.6   Додати в пробірку 1 мл  буферу Buffer soln  та перемішати вміст пробірки на вортексі 5-15 секунд до гомогенного стану.

Примітка: Якщо суспендування ускладнено (за великого навантаження ДНК)  через сильне злипання сорбенту, то потрібно спочатку обережно розпушити сорбент наконечником, а потім   перемішати на вортексі.

 

7.8.  Центрифугувати пробірку з сумішшю 10-15 сек  при 5000 g.

7.9.  Обережно видалити супернатант, не зачіпаючи осаду, за допомогою вакуумного відсмоктувача.

7.10. Повторити пункти 7.6 - 7.9.

7.11. Посушити осад при температурі 65 °С протягом 3-4 хв.

7.12. Додати в пробірку 100 мкл  ExtraDNA soln. і ретельно перемішати вміст пробірки піпетуванням.

7.13. Термостатувати у твердотілому термостаті 5 хв при 65 °С.

7.14. Центрифугувати  2 хвилини при  10000 g.

7.15. Перенести прозорий супернатант з ДНК в чисту пробірку для зберігання або відразу використати.  ДНК зберігати при температурі мінус 20 °С.  

 

Склад набору
Лізуючий розчин Solubilizing reagent. – 8/40 мл
Сольовий буфер Buffer soln. – 10/50 мл
Магніт. сорбент-суспензія NeoSorb (W) – 1/3 мл
Буфер для елюції ДНК Extra DNA soln. – 1/5 мл
Кількість проб 10/50 шт
Любов Зелена 27.05.2016
Базовано на 1 відгуках.


Набір реагентів "NeoPrep Elution DNA" був використаний для очищення ПЛР-фрагменту з метою подальшого його секвенування.

Амплікон розміром приблизно 1500 п.н. був отриманий у результаті ампліфікації з праймерами до гену 16S рРНК та ДНК Bacillus sp., виділеною за допомогою набору "Diatom DNA Prep 100". Продукт ПЛР розділяли в 1,5% агарозному гелі, що містив етидіум бромід. Отриманий амплікон вирізали з гелю та очищували за використання набору "NeoPrep Elution DNA".

У результаті сиквенування з прямим праймером отримано фрагмент довжиною 520 нуклеотидів. Хроматограма секвенування добре читалась, не містила сторонніх сигналів, майже всі піки мали однакову висоту. Якість сигналу для 500 нуклеотидів була високою (QV>35) і лише для 20, розташованих на кінцях фрагменту
QV<20. Вцілому, результати секвенування дозволили провести видову ідентифікацію бактерії.

Отже, набір "NeoPrep Elution DNA" дозволяє провести швидке і нескладне у виконанні очищення ПЛР-продукту з агарозного гелю, отримати якісний зразок, який може бути використано для подальшого використання в якості матриці у реакції секвенування. Як недолік можна зазначити лише необхідність незначного підвищення кількості сорбенту для зв'язування ДНК, однак це не впливає на швидкість і якість очищення фрагменту.З найкращими побажаннями,
Любов Зеленаст.наук.співр., к.б.н.
Інститут мікробіології і вірусології НАН України
вул.Заболотного, 154
03680 Київ
Україна

Написати відгук

Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні:

© «НЕОГЕН» 2008-2015
Усі права захищено
   
Наші контакти
(044) 332-90-49
  lab.neogene@ukr.net
  lab.neogene